Pakalpojumi

TRY mēs strādājam roku rokā ar dažāda izmēra uzņēmumiem, radot risinājumus, kas pielāgoti katram no tiem. Uzskati mūs par savu padomdevēju, ekspertu un draugu.

image
 • CRO

  Vai vēlies palielināt ieņēmumus no esošās lietotāju plūsmas? Mūsu CRO komanda izanalizēs un uzlabos katru tavu klientu ceļa posmu. CRO ļauj izprastu klientus dziļāk un tērēt laiku un naudu darbībām, kuras pozitīvi ietekmē biznesa rezultātus. Mūsu mērķis ir pieņemt lēmumus, kas balstīti uz datiem, ne intuīciju.

  image
 • Izpēte

  Lietotāju uzvedības izpratne un UX izpēte ir būtiskas, lai radītu digitālos risinājumus, kas nodrošina lietotājiem lielisku pieredzi. Mēs veicam aptaujas, intervijas un lietojamības testus, lai iegūtu vērtīgas atziņas lietotājiem. Pamatojoties uz UX izpētē iegūtajām atziņām, dizaineri un izstrādātāji var radīt digitālus produktus, kas ir ērti lietotājiem. Papildus blakusefekti parasti ir arī jaunu iespēju identificēšana, samazinātas izstrādes izmaksas, kā arī uzlaboti konversijas rādītāji.

  image
 • Dizains

  Mūsu dizaina pamatā ir pozitīvas un intuitīvas pieredzes radīšana katram digitālā produkta lietotājiem. Mēs radām vizuālos dizainus mājaslapām, mobilajām lietotnēm un sociālajiem medijiem. Apvienojot dizainu, datus, tehnoloģijas un psiholoģiju, mēs identificējam UX problēmas un veicam izmaiņas, kas piesaista klientus. Citas lieliskas digitālā dizaina un UX priekšrocības ietver uzlabotus konversijas rādītājus, uzlabotu zīmola atpazīstamību un uzlabotu SEO.

  image
 • HubSpot

  Atklāj visu Hubspot potenciālu - pilnībā aprīkotu mārketinga, pārdošanas un servisa gigantu, kas palīdz uzlabot klientu pieredzi, palielināt efektivitāti un nodrošina detalizētu datu analīzi. Lai gan jebkura partnera aģentūra var palīdzēt ar pamata lietām, ja vēlies pilnībā izmantot visas iespējas, ko piedāvā Hubspot, tev ir nepieciešams pieredzējis partneris. Tieši tāpēc tev vajadzētu izvēlēties TRY - Hubspot Diamond partnera aģentūru.

  image
 • Izstrāde

  Digitalizē savu uzņēmumu ar intuitīviem digitālajiem risinājumiem, kas savieno tevi ar taviem klientiem. Neatkarīgi, vai sāc jaunu mājaslapu no nulles, risini problēmas ar esošo vai vēlies veikt CRM integrāciju, mēs atradīsim risinājumu, kas tev derēs. Mūsu izstrādātāji rada pasaules klases risinājumus, kas ir efektīvi, ērti un viegli uzturami.

  image
 • Dati un izsekošana (tracking)

  Datu analītika pastāstīs par taviem klientiem labāk nekā viņi paši to varētu. Pārāk bieži uzņēmumi paļaujas uz minējumiem un tiem trūkst pārliecības lēmumu pieņemšanā neprecīzu datu dēļ. Mūsu prioritāte ir ieviest uzticamus analītikas risinājumus, lai tu varētu panākt stabilu progresu. Iegūstiet pārliecību pieņemt labākus lēmumus.

  image
 • Digitālais mārketings

  Kā virzīt lietotājus no "es tikai skatos" uz "man to vajag un tagad, tūlīt"? Izveidojiet pārdomātu klientu ceļu ar nevainojamu lietotāja pieredzi. Mūsu mērķis ir iegūt tavam uzņēmumam vairāk kvalificētu klientu par zemākām izmaksām, izveidot lojālu klientu bāzi un nodrošināt pastāvīgu izaugsmi. Mēs izmantojam mūsu plašo pieredzi ar dažādiem mārketinga kanāliem, lai izveidotu kampaņas, kas ir optimizētas maksimālai atdevei un ROI.

  image

Sadarbosimies!

Sadarbojies ar TRY pilna servisa digitālo aģentūru, kas nodrošina pasaules līmeņa digitālos risinājumus ar visdažādākajām iespējām. Pastāsti, ko meklē, un uzzini, kā mēs varam tev palīdzēt.

image