HubSpot

Izmanto visu Hubspot rīku potenciālu, lai piesaistītu jaunus potenciālos klientus un noslēgtu vairāk darījumu. Kā Diamond partneri mēs varam padarīt Hubspot integrēšanu jūsu biznesā vienkāršu.

image

Ieguvumi

 • 01 Palielināts mājaslapas traffic
 • 02 Labāks datu ieskats un efektivitāte
 • 03 Optimizētas darbības
 • Veidots, lai palīdzētu piesaistīt mērķauditoriju, pārvērst vairāk apmeklētāju klientos un izveidot visaptverošas inbound mārketinga kampaņas.

 • Palīdzi savai pārdošanas komandai slēgt vairāk darījumu un uzlabot komunikāciju ar klientiem. 

 • Izveido nevainojamu onboarding pieredzi, un efektīvu klientu atbalstu.

 • Pārvaldi saturu, izmantojot CMS, kas ir elastīga mārketinga speciālistiem, jaudīga izstrādātājiem un sniedz klientiem dziļi personalizētu un drošu pieredzi.

 • Sinhronizē un pārvaldi klientu datus, izmantojot Operations Hub iespējas. Ietaupi resursus, izmantojot programmējamus biznesa automatizācijas procesus.

Balstoties uz Hubspot datiem, lietotāji redz vidēji 183% potenciālo klientu pieaugumu un 74% vairāk noslēgtu darījumu 12 mēnešu laikā pēc Hubspot ieviešanas.

 

si noguris, žonglējot ar vairākiem rīkiem un platformām savam uzņēmumam? Noliec žonglēšanas bumbiņas un ļauj iepazīstināt ar Hubspot! Tas ir one-stop-shop visām mārketinga, pārdošanas, CMS un klientu apkalpošanas vajadzībām.


Kā Hubspot Diamond partneri, esam platformas eksperti, un mums ir plaša pieredze dažādu Hub izmantošanā dažādos projektos. Mēs zinām, kā pāreju padarīt vienmērīgu un nemanāmu, ļaujot jums koncentrēties uz svarīgāko: sava biznesa attīstīšanu!

Sazināties
Hubspot developer team

Sadarbosimies!

Sadarbojies ar TRY pilna servisa digitālo aģentūru, kas nodrošina pasaules līmeņa digitālos risinājumus ar visdažādākajām iespējām. Pastāsti, ko meklē, un uzzini, kā mēs varam tev palīdzēt.

image

FAQ

 • Hubspot ekosistēma var būt mulsinoša, nemaz nerunājot par simtiem pārdošanas, mārketinga un pakalpojumu lietotņu, kas ir pieejamas App Marketplace. Šeit paslēpti jaudīgi risinājumi lielai daļai uzņēmumu problēmu, taču nodrošināt, ka nemaksājat par funkcijām, kas pārklājas, un izvēlēties pareizos, var būt izaicinājums. Pirmo sarunu laikā mēs noskaidrosim un palīdzēsim saprast, kuri risinājumi būtu visizdevīgākie katrā situācijā. 

 • Ilgtermiņa projekti ir jauki, bet varbūt tas nav tas, kas tavam uzņēmumam ir vajadzīgs. Mēs zinām, ka vajadzības Hubspot ekosistēmā ir ļoti atšķirīgas, tāpēc mēs izveidojām elastīgus pakalpojumu piedāvājumus, sākot no konsultācijām līdz mēnešiem ilgam ieviešanai vai vienkāršiem ātriem vienreizējiem projektiem.

 • Jā, Hubspot ekosistēma ir veidota tā, lai varētu viegli pārslēgties starp dažādiem plāniem, neuztraucoties par platformu migrāciju.

 • Papildus cenu atšķirībām, kurām ir liela nozīme maziem un vidējiem uzņēmumiem ar ierobežotu budžetu, Hubspot ir piepildīts ar funkcijām, kas automatizē un uzlabo daudzus uzdevumus, lai uzturētu jebkuru pārdošanas pipeline. Piemēram, automātiska datu apkopošana, uzlabota filtrēšana un meklēšana, un daudzas citas.