Atpazīstamības veicināšana Norvēģijā
Reklāmas materiāli
P5 reklāmas stratēģija izmantoja trīs dažādus video garumus: 20, 10 un 6 sekundes. Šīs variācijas tika izstrādātas ne tikai, lai noteiktu optimālo video ilgumu P5 auditorijai, bet arī lai izmantotu atkārtotas mērķauditorijas atlases iespējas ar īsākiem video fragmentiem. Snapchat neizlaižamo reklāmu 6 sekunžu ierobežojums vēl vairāk ietekmēja lēmumu izveidot vairākas versijas.
Ņemot vērā, ka šova P5 Hits lepojas ar dinamisku un saistošu vadītāju, reklāmai obligāti bija jāatspoguļo šo enerģiju. Katrs video tika izstrādāts ar pārliecinošu hook — vai tā būtu sejas izteiksme, skaņas efekts, teksts vai runa —, lai aizrautu skatītājus un piesaistītu viņu uzmanību.
Reklāmas materiālu rezultātu salīdzinājums
Ir vērts atzīmēt, ka īsākie videoklipi tika rādīti tikai lietotājiem, kuri iepriekš bija redzējuši 20 sekunžu reklāmu. Šī garākā reklāma tika prezentēta jaunai auditorijai, un tikai vecums un atrašanās vieta bija noteicošie parametri (Open Broad Targeting).
Plašā auditorija, kas redzēja tikai 20-sekunžu video, skatījās to īsāku laiku, un procentuāli mazāk noskatījās video pilnībā. Turpretim retargeting reklāmas saņēma lielisku engagement, un to video pabeigšanas līmenis (completion rate) bija 38% 10 sekunžu klipam un 48% 6 sekunžu variantam. Retārgetings kā stratēģija ievērojami uzlabo videoklipu engagement, skatīšanās ilgumu un biežumu — tas ir būtisks zīmola atpazīstamības kampaņu rādītājs.
Lai gan maksa par ThruPlay (videoklipa noskatīšanās līdz beigām vai vismaz 15 sekundes) bija augstāka īsākiem videoklipiem auditorijas atlases dēļ, dati liecina par harmonisku kompromisu starp paaugstinātajām ThruPlay izmaksām un uzlabotu pabeigšanas līmeni. Būtībā, lai gan īsākas reklāmas ir izdevīgākas, tās izceļas ar galveno mērķi — pilnīgu videoklipu skatījumu izpildi.