Mājas lapas pārveidošana un izstrāde

 • Client Norwegian Chamber of Commerce
 • Project Mājas lapas pārveidošana un izstrāde
 • Year 2023

Delivery

Dizaina sistēma Dizains Izpēte Izstrāde Tracking GDPR atbilstošs consent

Technology

Sanity next.js osv. Google Analytics

Par klientu

NCCL ir bezpeļņas, nevalstiska uzņēmēju apvienība uzņēmumiem ar Norvēģijas - Latvijas pamatkapitālu, vadību vai sadarbību. Norvēģija ir viens no lielākajiem investoriem Latvijā ar vairāk nekā 350 miljoniem eiro, un Norvēģijas Chamber ir gandrīz 100 biedru. Biedri tiek aicināti uz regulāriem biznesa un saviesīgiem pasākumiem ar interesantām tēmām, runātājiem, uzņēmumiem, ieinteresētajām pusēm un sadarbības iespējām. NCCL veicina profesionālu tīklu veidošanu, pieredzes apmaiņu, sniedz atbilstošu informāciju un popularizē Norvēģijas uzņēmumus, kompetenci un biznesa vērtības.

 • image

Izaicinājumi & problēmas

Mūsu mērķis bija izveidot jaunu, ērtu un lietotājam draudzīgu vietni jaunajiem un esošajiem kameras biedriem. Galvenais izaicinājums bija optimizēt dalības vedni individuālajiem un korporatīvajiem dalībniekiem, sadalot milzīgu datu apjomu 3 vienkāršās un saprotamās darbībās. Visam mājaslapas saturam ir jābūt viegli saprotamam dažādu nozaru cilvēkiem. Tāpēc, ka lietotāji ir no dažādām vidēm, viņi izmanto dažādas ierīces, lai apmeklētu vietni, līdz ar to šiem sarežģītajiem elementiem, piemēram, dalības plānu salīdzināšanas tabulām, ir labi jādarbojas visās ierīcēs. No izstrādes puses bija svarīgi automatizēt kameras biedru reģistrāciju pasākumos, jo iepriekš tas bija manuāls un ļoti neefektīvs process mājas lapas satura administratoriem.

 

nccl-02

 

Process & pieeja

Projekts sākās ar izpētes fāzi, lai saprastu, kas ir šī organizācija un kas ir lietotāji. Dati tika apkopoti, veicot aptaujas, intervējot ieinteresētās personas un lietotājus, lai labāk izprastu vietnes apmeklētāju vajadzības un cerības

 

Visas šīs vērtīgās atziņas bija noderīgs instruments, lai sāktu prāta vētras iespējamos strukturālos risinājumus stiepļu rāmjos un informācijas arhitektūrā. Stiepļu veidošanas fāze palīdzēja klientam izprast iespējamos lietošanas gadījumus apmeklētājiem un izstrādātājiem izprast funkcionalitāti.

 

 • image
 • image
 • image
 • image

Risinājumi

Dizaina fāze sākās ar sadarbību kopā ar mūsu dizaineru komandu, kurā trīs mūsu dizaineri izveidoja savu mājas lapas vīziju, kas pēc tam tika prezentēta klientam kā iespējamie risinājumi. Sadarbojoties šādā veidā, mums visiem bija iespēja izteikties un brīvi izteikt dažādas idejas. Kad tika izlemts, kuru versiju mēs virzīsim uz priekšu, tika izveidota noderīga dizaina sistēma, lai atbalstītu pamata dizaina vīziju.

Izstrādes posmā mēs sākām, izveidojot savu monorepo, izmantojot Turborepo, nodrošinot efektīvu koda koplietošanu un organizēšanu starp vairākām pakotnēm un rīkiem. Izmantojot Sanity headless CMS, mēs definējām savus satura modeļus. Tas ļāva sadarboties reāllaikā, izveidot satura versijas un izmantot modulāru pieeju satura veidošanai.

Priekšgalā Next.js kalpoja kā mūsu izvēlētā React sistēma. Izmantojot tās gatavās optimizācijas un hibrīda statisko un servera renderēšanu, mēs izstrādājām augstas veiktspējas, SEO draudzīgu vietni.

Lai nodrošinātu labu dizaina un izstrādātāju komandu sadarbību, mums bija jānodrošina komponentu modularitāte un atkārtota izmantošana, izmantojot Storybook. Tas nodrošināja izolētu vidi atsevišķu UI komponentu izveidei un testēšanai, nodrošinot vizuālu konsekvenci visā vietnē.

Vercel spēlēja galveno lomu mūsu CI / CD procesā. Ar katru koda nospiešanu Vercel automātiski izveidoja un izvietoja vietni. Tā funkciju atbalsts bez servera vajadzības gadījumā nodrošina arī aizmugursistēmas iespējas.

Šo rīku kombinācija ļāva veikt ātras iterācijas. Ar reāllaika satura atjauninājumiem no Sanity, tūlītējiem priekšskatījumiem no Next.js un komponentu atjauninājumiem, izmantojot Storybook, mēs nodrošinājām, ka ieinteresēto personu atsauksmes tiek izskatītas ātri un efektīvi.

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Mūsu projekti

Uzzini, kā mēs esam palīdzējuši dažādiem uzņēmumiem visā pasaulē. Gadu gaitā mēs esam daudz iemācījušies, kā arī ievākuši milzīgu apjomu datu, kas ļauj mums turpināt darbu vēl efektīvāk. Apskati dažus mūsu klientu veiksmes stāstus, un kļūsti par nākamo!