Izstrāde

Aprīko savu uzņēmumu ar intuitīviem risinājumiem, kas savieno tevi ar tavu auditoriju. Mēs piedāvājam virkni izstrādes pakalpojumu, lai palīdzētu tavam uzņēmumam gūt panākumus tiešsaistē.

image

Ieguvumi

 • 01 Pasaules klases lietotāju pieredze un funkcionalitāte
 • 02 Uzlabota pieejamība un datu drošība
 • 03 Labs scalability, uzņēmumam augot un attīstoties
 • Servera puses renderēšana ļauj lapas ielādēt ātrāk, uzlabojot lietotāju pieredzi. Ar SSR meklētājprogrammas var viegli indeksēt un pārmeklēt saturu, jo saturu var renderēt pirms lapas ielādes. Ideāli piemērots SEO.

 • Izveidojiet uz rezultātu orientētu pieredzi saviem lietotājiem. Mēs koncentrējamies uz ātru, efektīvu un intuitīvu lapu izveidi, lai jūs iegūtu vēlamos panākumus, vairāk pirkumu, ieņēmumu un peļņas.

 • Mūsu plašā pieredze e-komercijas izstrādē nodrošina, ka tava vietne ir izstrādāta atbilstoši augstiem standartiem un atbilst prasībām. Mēs izstrādājam viegli scalable, rentablus un augstas kvalitātes e-komercijas risinājumus.

 • Ir pieejamas dažādas CMS iespējas, ieteiksim labāko katrā gadījumā. Mēs izveidosim pielāgotu, drošu un efektīvu CMS tavam uzņēmumam. Tas palīdzēs racionalizēt un automatizēt procesus, integrēt sistēmas un datu bāzes, kā arī efektīvi pārvaldīt saturu.

 • Izvērstā meklēšana palīdz lietotājiem ātrāk atrast to, ko viņi meklē, tādējādi nodrošinot labāku lietotāju pieredzi. Tā arī uzlabo reklāmguvumu līmeni un nodrošina precīzākus meklēšanas rezultātus nekā vispārīgie meklēšanas risinājumi, jo tiek izmantota filtrēšana, viedās automātiskās pabeigšanas iespējas un citas funkcijas.

 • Arvien vairāk uzņēmumu pāriet uz dažādiem cloud risinājumiem. Galvenās priekšrocības ietver scalability iespējas, palielinātu veiktspēju un funkcionalitāti. Tie arī nodrošina pastāvīgu biznesa pieejamību un veicina komandu sadarbības efektivitāti. Pārkāp ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem.

 • Komunikācijas kļūdas un neskaidrības starp izstrādātāju komandām nereti ir problēma, it īpaši, kad komandas aug vai mainās, vai kad projekts tiek nodots iekšējai (in-house) komandai. Dažas lietas paliek nedokumentētas vai pazūd pavisam. Korekta dizaina sistēma atrisina šos un citus jautājumus, ilgtermiņā ievērojami ietaupot resursus.

 • Mājaslapas uzturēšana nav tikai nice to have. Ir ļoti svarīgi ātri atrast un labot kļūdas, jo tas var zaudēt naudu vai bojāt reputāciju. Mēs to uzskatām par svarīgu procesu, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne nodrošina vislabāko lietotāja pieredzi un veicina nepārtrauktu lietotāju plūsmas pieaugumu, kā arī nostiprina SEO pozīcijas.

Šobrīd, saskaņā ar Digital 2022 datiem, ir vairāk nekā 5 miljardi interneta lietotāju. 94% mājaslapas vērtē pēc adaptīva dizaina, un 44% iepērkas tiešsaistē.

 

Secinājums? Vietne kalpo kā tava uzņēmuma tiešsaistes reprezentācija, un tā atver durvis 5 miljardu lielai auditorijai.

Un tāpēc mēs esam šeit, mēs palīdzam saviem klientiem izveidot uzticamas, ātras un drošas mājaslapas. Rezultātā jūsu uzņēmums iegūst labāku atpazīstamību un brandingu, un tavi lietotāji izmanto iespēju ar uzņēmumu sazināties tiešsaistē. Mūsu komanda strādās kopā ar tevi, izpratīs biznesa mērķus un radīs pielāgotu risinājumu, kas atbilst tavām un tava klienta vajadzībām.

Sazināties
technology-services

Sadarbosimies!

Sadarbojies ar TRY pilna servisa digitālo aģentūru, kas nodrošina pasaules līmeņa digitālos risinājumus ar visdažādākajām iespējām. Pastāsti, ko meklē, un uzzini, kā mēs varam tev palīdzēt.

image

FAQ

 • Īsā atbilde ir it depends. Katrs projekts ir atšķirīgs, un cenu noteiks tava biznesa vajadzības. Sazinies ar mums, piesaki konsultācijas zvanu, un mēs nosūtīsim tāmes, kad uzzināsim vairāk informācijas.

 • Mēs esam par tīru, vieglu uzturamu un labi dokumentētu kodu. Mūsu komandas zināšanas ļauj izveidot vieglas un optimizētas mājaslapas. Un, protams, mēs izmantojam adaptīvu dizainu, lai tava mājaslapa labi darbotos dažādās ierīcēs.

 • Tas ir pilnīgi normāli. Vari sazināties ar mums, mēs palīdzēsim definēt mērķus un izveidot plānu tavai mājaslapai. Šī ir viena no pilna servisa aģentūras priekšrocībām, mēs varam izpētīt jūsu lietotājus, iegūt ieskatu no esošajiem datiem un palīdzēt jums pieņemt gudru lēmumu par to, kā uzņēmums varētu gūt vislielāko labumu. Un tad arī mēs to īstenojam. Viens jumts, visi risinājumi.

 • Protams, ir pieejami rīki, kas ļauj jebkuram izveidot savas mājaslapas. Tomēr šiem rīkiem ir ierobežojumi, un tie visbiežāk nesniedz augstas kvalitātes rezultātus. Izstrādātāji var izveidot pielāgotus dizainus, pielāgotus risinājumus, pievienot uzlabotas funkcijas un daudz ko citu.