
Swedbank Latvia
dPays risinājuma izstrāde depozīta naudas saņemšanaiPamatstruktūras (galvenes, galvenā satura, sānu izvēlnes un kājenes) izmantošana, izmantojot dažādas palīgtehnoloģijas.
Visu tīmekļvietnes elementu redzamības un struktūras pārbaude.
Pārvietošanās tīmekļvietnē, izmantojot tikai tastatūru, ar skaidriem vizuāliem indikatoriem, kas parāda, kurš elements pašlaik ir izvēlēts.
Ievades lauki ar skaidriem nosaukumiem, instrukcijām un kļūdu paziņojumiem, kas ir piekļūstami, izmantojot tastatūras navigāciju un palīgtehnoloģijas.
ALT teksts ir īss attēla apraksts, ko ekrānlasītāji izmanto, lai neredzīgajiem un vājredzīgajiem lietotājiem nolasītu vizuālo saturu.
Virsrakstu hierarhija (H1, H2, H3 utt.), kas palīdz lietotājiem izprast satura struktūru un efektīvi pārvietoties, izmantojot palīgtehnoloģijas.
Attiecība starp tekstu (vai grafiku) un fona krāsu.
Teksta izmēra maiņas funkcija populārākajās tīmekļa pārlūkprogrammās (Chrome, Firefox, Microsoft Edge un Safari), kā arī tīmekļvietnēs.
Nosaukumi, kas precīzi norāda katras tīmekļa vietnes saturu un mērķi, palīdzot lietotājiem saprast, kur viņi atrodas, un efektīvi pārvietoties.
Animētiem elementiem, kas automātiski tiek atskaņoti ilgāk par piecām sekundēm, jānodrošina lietotājiem vadības elementi, lai apturētu vai paslēptu animāciju.
Audio vai video saturam tiek nodrošināti subtitri, teksta noraksts un/vai vispārīgs apraksts teksta formātā.
Lai gan piekļūstamība bieži tiek asociēta ar atbalstu lietotājiem, kuriem ir redzes, dzirdes, kustību vai kognitīvie traucējumi, patiesībā no tās labumu gūst daudz plašāka auditorija. Piekļūstot digitālajam saturam, lietotāji saskaras ar dažādām problēmām - sākot ar ierobežotām tehniskajām prasmēm, novecojušām ierīcēm un beidzot ar sliktu interneta savienojumu un īslaicīgiem situācijas šķēršļiem. Piekļūstamības dizains rada labāku pieredzi ikvienam.
Mūsu audits sniedz ātru, praktiski izmantojamu ziņojumu, kurā izceltas steidzamas piekļūstamības problēmas, kas jau varētu pakļaut jūsu uzņēmumu juridiskiem un finansiāliem riskiem. Jūs saņemsiet skaidrus, prioritārus ieteikumus, lai jūs varētu nekavējoties risināt kritiskas problēmas un panākt atbilstību bez turpmākas kavēšanās.
Uzzini, kā mēs esam palīdzējuši dažādiem uzņēmumiem visā pasaulē. Gadu gaitā mēs esam daudz iemācījušies, kā arī ievākuši milzīgu apjomu datu, kas ļauj mums turpināt darbu vēl efektīvāk. Apskati dažus mūsu klientu veiksmes stāstus, un kļūsti par nākamo!
Swedbank Latvia
dPays risinājuma izstrāde depozīta naudas saņemšanaiNorwegian Chamber of Commerce
NCCL digitālās klātbūtnes atjaunošana: nevainojama lietotāja pieredze dalībniekiem dažādās nozarēsRamirent Norway
Vienkāršots tiešsaistes nomas risinājums Ramirent NorwaySadarbojies ar TRY pilna servisa digitālo aģentūru, kas nodrošina pasaules līmeņa digitālos risinājumus ar visdažādākajām iespējām. Pastāsti, ko meklē, un uzzini, kā mēs varam tev palīdzēt.
Audita apjoms ir atkarīgs no vietnes vai lietotnes lieluma. Mēs izvēlamies tīmekļa lapas vai lietotnes skatus, kas tiek izmantoti visbiežāk vai ir ar unikālu funkcionalitāti, kas citur nav atrodama.
WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) 2.1 ir starptautisks tīmekļa piekļūstamības standarts, ko izstrādājis World Wide Web Consortium (W3C). Tajā sniegtas vadlīnijas, kā tīmekļa saturu padarīt piekļūstamāku cilvēkiem ar invaliditāti un radīt labāku lietošanas pieredzi ikvienam. Daudzas valstis un reģioni atsaucas uz WCAG 2.1 kā etalonu digitālās piekļūstamības atbilstības nodrošināšanai, tostarp ASV akts par cilvēkiem ar invaliditāti (ADA) un Eiropas piekļūstamības akts (EAA).
Izpratnes iegūšana par prasībām un mērķiem. Mēs apspriežam projektu ar jūsu komandu, lai identificētu zināmās piekļūstamības problēmas un noteiktu audita tvērumu.
Piekļūstamības audits. Mēs veicam padziļinātu jūsu digitālā produkta lietotāja saskarnes novērtējumu saskaņā ar WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) standartiem.
Rezultātu prezentācija. Mēs sniedzam konstatēto problēmu kopsavilkumu ar konkrētiem ieteikumiem un uzlabojumu prioritātēm.
Parasti tas aizņem vienu līdz divas nedēļas, atkarībā no apjoma.