Dati un izsekošana

Lielākā daļa analītikas risinājumu, ko esam redzējuši, ir kritiski kļūdaini. Mūsu datu analītikas pakalpojumi sniedz pārliecību pieņemt lēmumus, izmantojot datus, kuriem varat uzticēties.

image

Ieguvumi

 • 01 Iegūstiet no datiem vērtīgus ieskatus
 • 02 Objektīva datu analīze
 • 03 Uzlabota konkurētspēja
 • Izmēri progresu un pārbaudi, vai virzies uz saviem mērķiem. Identificē jaunus modeļus un tendences lietotāju uzvedībā un klientu ceļā. Apkopo ieskatus, kas palīdz pieņemt pārdomātus biznesa lēmumus.

 • Website analytics nodrošina vairākas priekšrocības, tostarp lietotāju plūsmas avotu izsekošanu (traffic source), visefektīvāko mārketinga darbību noteikšanu un konkrētu vietnes lapu vai satura panākumu mērīšanu.

 • GA ir viens no populārākajiem bezmaksas analītikas risinājumiem. Tas nodrošina daudz datu un ieskatu par taviem vietnes lietotājiem un apmeklētājiem. Apkopo ieskatus, pārbaudi tiešsaistes datus un segmentē lietotāju plūsmu, lai analizētu konkrētu apmeklētāju grupu uzvedību.

 • Uzstādi un pārvaldi visus tagus vienuviet, vienkāršojot datu izsekošanas un analītikas procesu. Nodrošini atbilstību datu privātuma noteikumiem un samazini kļūdas savos tracking centienos.

 • Dashboards nodod svarīgākos skaitļus tava uzņēmuma komandām vai stakeholders. Tev ir visa tiešsaistes informācija, kas nepieciešama biznesa un mārketinga lēmumu pieņemšanai.

Pēc Finances Online datiem vairāk nekā 60% uzņēmumu apgalvo, ka datu analīzes galvenais ieguvums ir uzlabota efektivitāte.

 

Mums visapkārt ir dati. E-komercijas veikals, GA konts, Meta reklāmu konts vai cita izmantotā analytics programmatūra. Jautājums ir par to, vai izmantosi iespēju un šos datus, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus. 


Ja vēlies optimizēt procesus, uzlabot klientu apmierinātību vai pieņemt uz datiem balstītus lēmumus, mūsu analītikas pakalpojumi var tev palīdzēt. Mēs varam sniegt ieskatu un informāciju, kas nepieciešama, lai pieņemtu biznesa vai mārketinga lēmumus. Sazinies ar mums un kopīgi atradīsim risinājumu, kas palīdzēs tavam biznesam attīstīties.

Sazināties
Laptop-Data-Services

Sadarbosimies!

Sadarbojies ar TRY pilna servisa digitālo aģentūru, kas nodrošina pasaules līmeņa digitālos risinājumus ar visdažādākajām iespējām. Pastāsti, ko meklē, un uzzini, kā mēs varam tev palīdzēt.

image

FAQ

 • Jā, parasti tā ir. Mūsu pieredze liecina, ka lielākā daļa uzņēmumu, ar kuriem sadarbojamies, ir izvēlējušies ieviest analītikas risinājumus, izmantojot Dashboards. Šī pieeja ļauj ieinteresētajām personām viegli uztvert datus un ātri identificēt problēmas, kas jārisina.

 • Datu analītika ietver vairāk nekā tikai neapstrādātu datu prezentēšanu vadībai. Tā ietver iedziļināšanos datos un to dziļu izpratni, kā arī šīs izpratnes izmantošanu, lai plānotu nākamās darbības. Analizējot datus, varam atklāt tendences, kas citādi varētu palikt nepamanītas. Datu analīze ir spēcīgs rīks vērtīgu ieskatu iegūšanai un biznesa panākumu veicināšanai.

 • Diemžēl uz to nav vienkārši atbildēt. Dati ir vissvarīgākais resurss jebkuram analītikas projektam, tāpēc organizācijām ir svarīgi apkopot pēc iespējas vairāk biznesa, darījumu un klientu datu un uzglabāt tos strukturētā veidā.

  Lai precizētu pašreizējo situāciju, varam tikties tiešsaistē un novērtēt tavā rīcībā esošos datus,, to kvalitāti, kā arī uzzināt, kādas atbildes vēlies no tiem saņemt, lai ieteiktu labāko risinājumu.

 • Sāci ar uzņēmuma mērķu un uzdevumu apsvēršanu. Kādi ir galvenie darbības rādītāji? Varbūt traffic vai reklāmguvumu līmenis? Ieņēmumi? Padomā, uz kādiem biznesa jautājumiem tev ir jāatbild, un sāc ar to. 

  Mēs varam arī palīdzēt tev to izplānot un saprast, kuriem datiem būtu jāpievērš uzmanība. Sazinies ar mums un izmantosim analītiku un datus, lai veicinātu tava uzņēmuma izaugsmi.