Dizains

Labs UX dizains ir būtiska jebkura digitālā produkta panākumu atslēga. Tas uzlabo jūsu uzņēmumu ar viegli lietojamiem, vizuāli pievilcīgiem un uz klientu orientētiem risinājumiem.

image

Ieguvumi

 • 01 Uzlabota estētika un zīmola uzticamība
 • 02 Uzlabota lietotāju apmierinātība
 • 03 Paaugstināts reklāmguvumu līmenis
 • Saskaņo produkta stratēģiju un dizainu ar saviem biznesa mērķiem. Pārliecinies, ka tavi produkti atbilst mērķa tirgus vajadzībām.

 • Mūsu galvenās lapas dizains ir gan vizuāli pievilcīgs, gan orientēts uz konversijām. Piezemēšanās lapair viena no vissvarīgākajām mājaslapas daļām; pārliecinies, ka tev tās ir labas, citādi palaidīsi garām potenciālos klientus.

 • Dizaina sistēma nodrošina visu dizaina elementu konsekvenci un ievērojami uzlabo efektivitāti, racionalizējot darba procesu gan projektēšanai, gan izstrādei. Papildus funkciju vai dizaina elementu pievienošana ir arī daudz vienkāršāka, jo nekad nesanāk sākt no nulles.

 • Nesamierinies ar stock ilustrācijām, ļauj mums izveidot kaut ko patiesi tev, kaut ko skaistu un vizuāli pievilcīgu tavai vietnei vai mārketinga materiāliem. Katra ilustrācija ir 1000 vārdu vērta.

 • Un, ievērojot iepriekšējo loģiku, animācijas ir miljoniem vārdu vērtas. Pievieno savai mājaslapai dinamiskus elementus, uzlabo komunikāciju vai vienkārši attīsti savu zīmolu un mārketingu. Ir tik daudz labu iemeslu izmantot animācijas.

 • Padomā par pēdējo reizi, kad lejupielādēji lietotni, atvēri to un uzreiz izdzēsi tikai tāpēc, ka dizains un lietotāja pieredze bija šausmīgi. Neļauj tam notikt ar tavējo, mobilo lietotņu dizains ir ļoti svarīgs, un tas dramatiski ietekmē tās panākumus. Izdari to pareizi.

 • Iegūsti skaidru izklāstu sava produkta, zīmola vai mārketinga kampaņas vizuālajam virzienam. Tas palīdz izveidot konsekventu un vienotu vizuālo identitāti, uzlabo komunikāciju un zīmolu.

Saskaņā ar Hubspot datiem, 38% lietotāju apgalvo, ka viņi pametīs lapu, ja saturs vai izkārtojums nav pievilcīgs.

 

Nedaudz pārdomājot, tu noteikti atcerēsies laikus, kad lielisks dizains piesaistīja jūs izpētīt, uzzināt vairāk par pakalpojumu vai pat pārliecināja jūs veikt pirkumu. Vai arī gluži pretēji, pēdējo reizi, kad slikts dizains pilnībā aizbiedēja no uzņēmuma mājaslapas vai lietotnes izmantošanas.


Mūsu mērķis ir radīt lielisku lietotāja pieredzi, kas atbilst tavas mērķauditorijas vajadzībām. Mēs ņemam vērā lietojamības, pieejamības un estētikas elementus, lai izveidotu vienotu risinājumu. Nesamierinies ar nekvalitatīviem dizaina risinājumiem, vienkārši sazinies ar mums un uzzini, kā mēs varam palīdzēt tavam biznesam gūt panākumus.

Sazināties
Design team photo

Saņem bezmaksas UX/UI auditu!

Saņem ekspertu padomus par to, kā uzlabot savu mājaslapu un palielināt konversijas, izmantojot bezmaksas UX/UI auditu. Piesakies jau šodien!

image

FAQ

 • Ir vairāki faktori, kas ietekmē dizaina projekta izmaksas. Tie ietver projekta apjomu un mērogu, projekta saturu (sākums no nulles, esošā dizaina pārveidošanu), platformas, tehnoloģijas un daudz ko citu. Rezervē bezmaksas konsultācijas zvanu, lai pastāstītu sīkāk, un tad mēs varēsim konkrētāk atbildēt. 

 • Pilnīgi noteikti. Mēs risinām vienreizējus projektus vai sniedzam pastāvīgus pakalpojumus. Tas, kā izvēlies strādāt ar mums, ir atkarīgs no tevis.

 • Visi faktori, kas ietekmē izmaksas, ietekmēs arī dizaina projekta piegādes laiku. Tipisks dizaina projekts var ilgt no dažām dienām līdz vairākiem mēnešiem.

 • Visā pasaulē ir daudz kompetentu dizaina aģentūru. Ar ko mēs izceļamies? Pirmkārt, tā ir mūsu UX/UI darba kvalitāte un prasmes, kas nepieciešamas tā veikšanai. Tad tie ir cilvēki, kas padara projektu par realitāti. Mums vienmēr ir dizaineru, izstrādātāju un citu speciālistu komanda, kas strādā kopā, lai radītu vissaprātīgākos risinājumus. Atšķirībā no vairuma tradicionālo digitālo aģentūru, mēs apvienojam dizaina, lietotāju pieredzes un izstrādes ekspertus zem viena jumta un vienā projektā.