Rīki personalizētam finansējumam

  • Client PATA Finance
  • Project Mājas lapas pārveidošana un izstrāde
  • Year 2023
  • Projekta ilgums 4 mēneši

Delivery

Design Design System Research User testing Front-end development

Technology

Symfony PHP backend Twig Typescript SCSS HTML

Par klientu

PATA Finance ir PATA grupas filiāle, kas ir viens no lielākajiem vertikāli integrētajiem uzņēmumiem Baltijā ar plašu klātbūtni meža nozarē Latvijā.

PATA Finance radās tāpēc, ka meža un lauksaimniecības nozarē trūkst specializēta finansējuma sniedzēja, kas izprastu klientu vajadzības pēc finansiālā atbalsta un spētu nodrošināt ātru, pieejamu un efektīvu finansējumu, kad tas tiešām ir nepieciešams.

  • image

Izaicinājumi & problēmas

Izveidot atbilstošu dizaina sistēmu esošajiem produktiem, saglabājot uzņēmuma stilu un zīmolu. Mērķis bija izveidot pilnīgi jaunu lietotāja informācijas paneli ar visām jaunajām funkcionalitātēm un funkcijām, vienlaikus domājot arī par sākumlapas sadaļām, kuras vajadzēja nedaudz papildināt.

Pašā informācijas panelī kā galvenais grafiskais elements tika izveidota sektoru diagramma, kas vizualizē visu aizdevuma summu un galvenās darbības pogas ātrai lietošanai. Tāpat kā daudzos informācijas paneļos, tipiskās problēmas vienmēr ir saistītas ar lielo datu apjomu, kas jāparāda. Un jo īpaši tāpēc, ka šis produkts ir saistīts ar finanšu atribūtiem, visa šī informācija ir ļoti svarīga lietotājiem, un tā ir jāparāda apdomīgi.

  • image

Process & pieeja

Lai gan publiskajām sadaļām nebija nepieciešams daudz wireframing, mūsu dizaina komanda precīzi zināja, kas jādara, lai padarītu lietas nedaudz labākas šajā projekta daļā. Kopā ar dizaina ekrānu izveidi tika izveidota liela mēroga dizaina sistēma, lai nodrošinātu, ka mums ir visi rīki pārējiem gaidāmajiem atjauninājumiem.

Runājot par iekšējo informācijas paneli, klientam jau bija labs priekšstats par to, kā varētu izskatīties informācijas paneļa sadaļas, tāpēc mūsu uzdevums bija pārliecināties, ka viss ir izveidots un saskaņots ar labas lietojamības principu paraugpraksi. Produkts ir diezgan sarežģīts, tāpēc bija nepieciešamas vairākas sesijas ar ieinteresētajām personām. Taču pat ar daudzām iekšējām diskusijām bija skaidrs, ka mēs neesam piemērotākie cilvēki, lai novērtētu, kas ir izveidots, tāpēc tika veikta virkne lietotāju testu uz vietas ar cilvēkiem, kuri jau iepriekš ir izmantojuši PATA Finance vai plāno to izmantot. Lietotāju testēšana tika veikta ar jaunizveidotā informācijas paneļa rīka noklikšķināmu prototipu.

Šajos testos bija skaidrs, ka 75% cilvēku izmantos šo rīku kā daļu no savas ikdienas darbplūsmas, lai tas palīdzētu viņiem labāk redzēt savu īpašumu un aizdevumu statusu. Kvalitatīvie lietotāju testi parādīja labu ieskatu gan projektu izstrādātājiem, gan ieinteresētajām personām par to, par ko lietotāji patiesībā domā, strādājot ar šo informācijas paneli.

  • image

patafinance-05

 

Risinājumi

Ar sākotnējās izpētes fāzes palīdzību, kurā dažas idejas tika izdomātas un pārbaudītas, mums izdevās radīt labus rezultātus dizainā. Pēc darba pie visiem publisko un iekšējo profilu ekrāniem gan mums, gan klientam bija skaidrs, cik spēcīgs būs šis rīks, kad tas tiks palaists. Un tas jau pierādījās mūsu kvalitatīvajā lietotāju pārbaudē, ka lielākā daļa cilvēku pievienos šo mājas lapu kā daļu no savas ikdienas.

 

  • image

Mūsu projekti

Uzzini, kā mēs esam palīdzējuši dažādiem uzņēmumiem visā pasaulē. Gadu gaitā mēs esam daudz iemācījušies, kā arī ievākuši milzīgu apjomu datu, kas ļauj mums turpināt darbu vēl efektīvāk. Apskati dažus mūsu klientu veiksmes stāstus, un kļūsti par nākamo!