Izpēte

Iegūsti vērtīgu ieskatu UX, lai pieņemtu efektīvus biznesa lēmumus. Mūsu UX komanda palīdzēs atrast pareizos risinājumus un izveidot dizaina pieredzi, kas atbilst klientu vēlmēm.

image

Ieguvumi

 • 01 Labāka izpratne par projektu un biznesa mērķiem
 • 02 Empātija pret gala lietotāju
 • 03 Laba bāze un sagatavošanās projekta izstrādes fāzei
 • Saņem detalizētu UX/UI auditu, kas identificē uzlabojumu iespējas un sniedz ieteikumus izmaiņām, lai uzlabotu lietojamību, palielinātu pirkumu skaitu un klientu apmierinātību.

 • Prototipu izstrāde ļauj iegūt lietotāju atsauksmes, uzlabo saziņu starp dizaineriem un ieinteresētajām pusēm, kā arī samazina izstrādes izmaksas, resursus un laiku.

 • Efektīva IA uzlabo navigāciju, palīdzot lietotājiem ātri un viegli atrast meklēto. Turklāt tas uzlabo meklēšanas funkcionalitāti, palielina lietojamību un uzlabo SEO.

 • Nodrošini, lai tava mājaslapa un digitālie produkti būtu pieejami un lietojami cilvēkiem ar invaliditāti. Daudzās valstīs tas pat tiek pieprasīts ar likumu - padarīt produktus un pakalpojumus pieejamus.

 • Izproti, cik viegli lietotājiem ir lietot tavu produktu vai pakalpojumu. Nosaki uzlabošanas iespējas, palielini klientu apmierinātību un izredzes, ka tavs produkts/pakalpojums būs pievilcīgāks tirgū.

 • Apkopo, grupē un analizē datus, lai gūtu ieskatu, kas palīdzēs uzlabot produktu un pakalpojumu dizainu un funkcionalitāti. Papildu iegūsti arī uzlabotu lietotāju engagement un palielinātus ienākumus. 

 • Dažas izmaiņas rada pozitīvu ietekmi, taču citas ne. Pārliecinies, vai veic pareizās izmaiņas, pārbaudot tās pirms publiskošanas. 

 • Nepieņem lēmumus uz aklo, kas tikai šķiet pareizi. Apkopo datus par saviem klientiem, konkurentiem un tirgu, lai pieņemtu pārdomātus un gudrus biznesa lēmumus. Uzlabo savu produktu dizainu un funkcionalitāti, balstoties uz šiem ieskatiem.

Saskaņā ar Hubspot datiem, 88% lietotāju neatgriezīsies vietnē ar sliktu lietotāja pieredzi. Un 75% patērētāju vērtē mājaslapas uzticamību pēc tās izskata.


Vai tiešām vēlies riskēt? Pārliecinies, ka tavs bizness un pakalpojumi/produkti sasniedz to patieso potenciālu. Profesionāli, ekspertu vadīti pētījumi ir pirmais solis uz to.

Lietotāju, viņu vajadzību un uzvedības izpratne palīdzēs pieņemt pārdomātus dizaina un izstrādes lēmumus. Korekta UX izpēte var arī atklāt inovāciju un izmaiņu iespējas, kas uzņēmumam nodrošinās augstu konkurētspēju. 

Sazināties
CRO services research

Saņem bezmaksas UX/UI auditu!

Saņem ekspertu padomus par to, kā uzlabot savu mājaslapu un palielināt konversijas, izmantojot bezmaksas UX/UI auditu. Piesakies jau šodien!

image

FAQ

 • Visā pasaulē ir daudz kompetentu dizaina aģentūru. Kā mēs izceļamies? Pirmkārt, tā ir mūsu UX/UI darba kvalitāte un prasmes, kas nepieciešamas tā veikšanai. Tad tie ir cilvēki, kas padara projektu par realitāti. Mums vienmēr ir vairāku jomu speciālistu komanda (dizaineri, izstrādātāji, mārketinga speciālisti), kas strādā kopā, lai radītu vissaprātīgākos risinājumus. Atšķirībā no vairuma tradicionālo digitālo aģentūru, mēs apvienojam dizaina, lietotāju pieredzes un izstrādes ekspertus zem viena jumta un vienā projektā.

 • Mūsu cenas ir atkarīgas no projekta apjoma, laika grafika un nodevumiem. Izvērtējam katru projektu individuāli un sniedzam priekšlikumu pēc tam, kad esam uzzinājuši pēc iespējas vairāk.

  Rezervējiet bezmaksas konsultācijas zvanu, un mēs jums paziņosim savus aprēķinus, kad uzzināsim vairāk.

 • Pilnīgi noteikti. Tā ir mūsu labākā daļa – mēs varam veikt izpēti, apkopot rezultātus un ieteikumus, UN tos īstenot. Tā ir viena no priekšrocībām, sadarbojoties ar pilna servisa aģentūru. Mums ir pieejami resursi, lai ne tikai veiktu izpēti un projektēšanu, bet arī ar mūsu izstrādātāju komandas palīdzību ieviestu izmaiņas.

 • Katrs projekts ir atšķirīgs, metodes un nodevumi atšķiras, tāpēc arī šeit mūsu atbilde ir, it depends. Pēc mūsu pirmās konsultācijas un tāmes sastādīšanas, mēs norādīsim arī paredzamo laiku darbu izpildei.