Privātuma politika

 

TRY Dig (“mēs”) apstrādājam personīgo informāciju sekojošajiem mērķiem:

 

 

Klientu attiecību pārvaldības sistēma (CRM)

TRY Dig apstrādā personīgo informāciju, galvenokārt, ar nolūku nodrošināt pakalpojumus personai, kura tos abonējusi, pieprasījusi, vai arī reģistrējusies kā lietotājs. Personīgā informācija tiek apstrādāta, lai pārvaldītu un analizētu klientu attiecības vai arī pildītu kādi citu funkciju, kā, piemēram, pakalpojumu nodrošināšanu, biznesa attīstību un plānošanu, kā arī viedokļu un tirgus izpētes komunikāciju, kas arī var tikt ieviesta digitāli un ar konkrētu mērķi.

 

Mārketings

Mēs arī varam apstrādāt personīgo informāciju, kas ievākta mārketinga nolūkiem, ja konkrētā persona devusi tam piekrišanu vai, noteiktos gadījumos, nav to aizliegusi. Personai ir jebkurā laikā tiesības atsaukt savu piekrišanu datu izmantošanai mārketinga nolūkos, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta šajā Privātuma Politikā vai arī lietojot atteikšanās iespēju mārketinga komunikācijā (piemēram, “Unsubscribe” links).


Mēs nepārdodam un neatklājam personīgo informāciju trešajām pusēm to mārketinga mērķu īstenošanai, ja vien konkrētā persona nav tam devusi atsevišķu piekrišanu. Zemāk aprakstītas TRY Dig mārketinga darbības, kas veiktas citu pušu labā.

 

Apstrādes juridiskais pamats

Personas datu sniegšana TRY Dig nav galvenais nosacījums līguma noslēgšanai vai pakalpojumu sniegšanai. Ja tas tomēr tā ir un mēs nevaram, piemēram, īstenot pasūtītos pakalpojumus bez Jūsu personīgajiem datiem, šo datu sniegšana tiek atsevišķi norādīta kā nepieciešama. Šādu datu, kas norādīti kā nepieciešami, nesniegšana var liegt mums sniegt Jūsu pasūtītos pakalpojumus vai arī būtiski ierobežot to piegādi.

 

Apstrādei pakļautie personas dati

TRY Dig klientu attiecību pārvaldības un mārketinga nolūkos var apstrādāt šādus personas datus: vārds, uzvārds, uzņēmuma nosaukums un e-pasts.

Sīkdatņu politika

Mēs savā vietnē izmantojam sīkdatnes, lai labāk izprastu, kāda veida saturs interesē mūsu vietnes apmeklētājiem. Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, ko pārlūkprogramma saglabā lietotāja ierīcē. Sīkdatnēs ir iekļauts anonīms, unikāls identifikators, kas ļauj mums identificēt un saskaitīt dažādās pārlūkprogrammas, kas tiek izmantotas mūsu lapu apmeklēšanai. Sīkfaili nepārvietojas tīklā paši; drīzāk tie tiek ievietoti lietotāja gala ierīcē tikai lietotāja izsauktajā vietnē. Tikai serveris, kas nosūtījis sīkfailu, var to vēlāk lasīt un izmantot. Sīkdatnes vai citas tehnoloģijas nekaitē lietotāju gala ierīcēm vai failiem, kā arī sīkfailus nevar izmantot programmu lietošanā vai ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanā.

 

Izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, varat bloķēt sīkfailus vai noņemt tos no lietošanas vai pārvaldīt tos citos veidos. Tomēr ir ieteicams ņemt vērā, ka sīkdatņu izmantošanas bloķēšana var ietekmēt dažas vietnes funkcijas un ka pēc bloķēšanas jūs, iespējams, nevarēsit izmantot visas mūsu vietnes funkcijas.

 

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir kādi komentāri vai jautājumi saistībā ar mūsu Privātuma Politiku, vai bažas par Jūsu privātuma aizsardzību vai Jūsu personas datu izmantošanu, vai ja Jums ir aizdomas, ka Jūsu privātums ir pārkāpts, lūdzu, nosūtiet ziņu uz hello@try.no