417% vairāk karjeras lapas apmeklētāju

Veiksmes stāsts

SmartLynx

Smartlynx_airlines_logo_horizontal_1200

Uzņēmums

SmartLynx - viena no populārākajām lidmašīnu nomas risinājumu izvēlēm pasaulē.

Industrija

Transports

Uzņēmuma izmērs

Vairāk nekā 200 darbinieku Latvijā, Igaunijā un Maltā.

Uzdevums

Daudzkanālu personāla atlases reklāmu kampaņu un reklāmu vizuālā satura izveide. 

Ilgums

10 nedēļas

Personāla atlases kampaņa

SmartLynx ir viens no vadošajiem ACMI pakalpojumu nodrošinātājiem pasaulē.

Klients

SmartLynx ir Eiropas aviokompānija, kas specializējas pilna servisa ACMI lidmašīnu nomas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Latvijā. Ikdienas darbības tiek paveiktas ar skaidru vīziju prātā - būt pirmajai izvēlei ACMI un nodrošināt augstas kvalitātes čartera pakalpojumus. Uzņēmums atbalsta vadošās aviokompānijas ar īstermiņa un ilgtermiņa ACMI pakalpojumiem, veicot lidojumus Eiropā, Āzijā un Āfrikā. SmartLynx uzņēmums saņēmis Labākais Darba Devējs 2019 Transporta Sektorā apbalvojumu.

Izaicinājums

SmartLynx vēlējās piesaistīt labākos talantus savai internacionālajai komandai, lai varētu apkalpot strauji augošo pieprasījumu pēc uzņēmuma pakalpojumiem. Paralēli pieteikumu piesaistes mērķim, uzņēmums vēlējās sevi parādīt kā uzticamu un respektablu darba devēju aviācijas nozarē, kas augstu vērtē ilgtermiņa attiecību izveidošanu.

Risinājums

Tuvojoties 2022. gada vasaras sezonai, SmartLynx nevajadzēja tikai dažus jaunus darbiniekus. Beidzoties Covid ierobežojumiem un atveroties tūrisma nozarei, tā piedzīvoja strauju pieprasījuma izaugsmi. SmartLynx mērķis bija piesaistīt simtiem jaunu komandas biedru. Līdz ar to, reklāmu kampaņām bija jābūt efektīvām, tām bija jāsasniedz plaša auditorija, un šajā lielajā auditorijā jāatrod labākie kandidāti. Kā arī kandidātus bija jāmotivē pieteikties pēc iespējas ātrāk, pirms sezonas sākuma, lai uzņēmums spētu laikā sagatavoties tūrisma sezonai.

Daudzkanālu personāla atlases kampaņa

Facebook Ads

SmartLynx strādāja kopā ar TRY aģentūru pie reklāmu kampaņu izveides, izmantojot dažādas metodes, lai palielinātu pieteikumu apjomu un kvalitāti. 
Facebook reklāmu platformā TRY izvēlējās izmantot tikai situācijai atbilstošos, efektīvākos reklāmu izvietojumus. Personāla atlases reklāmu kampaņas Facebook un Instagram platformās ar Feed un Story izvietojumiem tika izmantotas, lai sasniegtu lielāko potenciālo mērķauditorijas daļu platformās. TRY izmantoja mājaslapas konversiju kampaņu mērķi ar individuāliem konversiju notikumiem, lai sasniegtu cilvēkus, kas būtu vislabākie kandidāti. Reklāmas tika optimizētas mobilajām platformu versijām un katram no reklāmu izvietojumiem, atbilstoši labākajai reklāmu praksei.

SmartLynx sasniedza mērķauditoriju, kas ir ieinteresēta ceļošanā un meklē jaunas karjeras iespējas. Reklāmu kampaņa sasniedza gan pieredzējušu apkalpes personālu, gan arī cilvēkus, kas meklē jaunus izaicinājumus karjerā. Instagram pierādīja sevi kā efektīvāko platformu, lai piesaistītu SmartLynx salona apkalpes personālu.

Reklāmu kampaņas ietvaros TRY izveidoja vairākas vizuālā satura versijas, kā arī testēja dažādus reklāmu veidus ar dažādiem izvietojumiem. Saturs tika pielāgots katram no izvietojumiem un veidots, lai tas atspoguļotu organisko saturu un neizskatītos kā reklāma, bet organisks posts.

 

Google Ads

Papildus Facebook un Instagram, tika izmantotas arī Google Search un Display reklāmas. Lai nodrošinātu efektīvāko pilotu un salona apkalpes piesaisti, TRY izmantoja konkrētus, precīzi atlasītus Search atslēgvārdus un arī vispārīgākus atslēgvārdus, apvienojot tos ar Google Smart bidding algoritmu, lai sasniegtu maksimālu konversiju apjomu. Display kampaņas ietvaros, lai uzrunātu jaunu auditoriju, tika testēti saistoši interešu segmenti, līdzīgo jeb "lookalike" auditorijas kā arī uz atslēgvārdiem balstītas custom auditorijas. Procesā izkristalizējās vislabāk strādājošie segmenti uz kuriem tika arī likts lielākais uzsvars. Lai atkal-uzrunātu tos apmeklētājus, kuri nebija veikuši nākamo soli pieteikuma procesā, tika izmantotas Display retargeting auditorijas. Kampaņas gaitā tika veikti piezemēšanās lapas un reklāmu tekstu testi, lai uzlabotu konversiju līmeni un nodrošinātu, ka katrs kampaņas posms ir optimizēts maksimāli labiem rezultātiem. 

Lai kopīgi ar SmartLynx sekotu līdz kampaņas rezultātiem, TRY izmantoja Google DataStudio atskaites un diagrammas vizuāli pievilcīgā formā. Kampaņas ietvaros šī atskaite tika pielāgota un papildināta, lai tā atspoguļotu svarīgākos datus no visiem kanāliem vienuviet, kā arī lai saglabātu veiktos tirgus pieprasījuma dinamikas pētījumus turpat sasniedzamus. 

SmartLynx Case Photo 3
SmartLynx Case Photo 2
SmartLynx Case Photo 1

Izmantotie reklāmu rīki

  • Facebook Video & Foto reklāmas - auditorijas uzmanības piesaistīšana ar video un foto reklāmām platformu Feed izvietojumos.
  • Instagram Story reklāmas - pilna ekrāna,  visaptverošas story reklāmas, lai sasniegtu aktīvu auditoriju Instagram platformā.
  • Google Search reklāmas - precīzi mērķētas reklāmas, lai sasniegtu cilvēkus meklētājprogrammās kuri jau meklē un interesējas par saistošām vakancēm
  • Google Display reklāmas - Google tīkla izmantošana specifiskas auditorijas sasniegšanai, kas varētu būt potenciāli ieinteresēta piedāvājumā.

Rezultāti

SmartLynx's multikanālu personāla atlases kampaņa klientu apkalpes, pilotu un pirmo virsnieku piesaistei veiksmīgi sasniedza uzstādīto mērķi. Kampaņas ietvaros tika paveikti sekojošie sasniegumi:

  • Par 417% vairāk mērķtiecīgi atlasītu karjeras lapas apmeklētāju, salīdzinot ar pirms kampaņas periodu.
  • Sasniegti vairāk kā 850 tūkstoši cilvēku no SmartLynx mērķauditorijas.
  • Saņemts vajadzīgais kvalitatīvu pieteikumu skaits, lai veiksmīgi veiktu personāla atlasi SmartLynx.
Komanda
Mārcis Ūdris

Mārcis Ūdris

Google Ads Manager

Andris Verners

Andris Verners

Facebook Ads Manager

Sazinies ar mums!

Vēlies padzert kafiju un varbūt jaunu draugu?