2.5x pārdošanas apjoma pieaugums

Veiksmes stāsts

AVA of Norway

Ava of Norway_logo_case study_trydig

Uzņēmums

AVA of Norway - lietotājam draudzīgs un inovatīvs augstspiediena mazgātāju ražotājs 

Industrija

E-komercija, Mājai un dārzam

Uzņēmuma izmērs

Vairāk nekā 20 darbinieku Norvēģijā

Uzdevums

Restrukturizēt Google Ads kontu, palielināt pārdošanas apjomu Apvienotajā Karalistē 

Ilgums

Patstāvīga kampaņa

Klients

AVA of Norway ir Norvēģijas vadošais augstspiediena mazgātāju un piederumu ražotājs. Viņu mērķis ir no jauna izgudrot augstspiediena mazgātāja pieredzi, nodrošinot lietotājam svarīgu funkcionalitāti un īpaši piedomājot par videi draudzīgu dizainu. Produkti tiek ražoti ar mērķi kalpot pēc iespējas ilgāku laiku, minimizējot tā uzturēšanas izmaksas, kas rezultējas līdz pat 20 gadu ilgai produktu garantijai. 

Izaicinājums

AVA of Norway mērķis bija ienākt Apvienotās Karalistes tirgū un veicināt pārdošanas apjomus, izmantojot Google Ads platformu un tās iespējas. Zīmols bija mēģinājis izmantot Google reklāmas, lai palielinātu pirkumu skaitu, taču neredzēja vēlamo atdevi. TRY komandas izaicinājums bija uzlabot esošās kampaņas un atrast jaunas iespējas pēc Google Ads konta audita veikšanas.

Risinājums

Pēc esošo kampaņu vēsturisko datu analīzes un audita veikšanas, TRY komanda nolēma pilnībā restrukturizēt esošās Google Search un Shopping kampaņas un testēt jaunus kampaņu tipus, kuri līdz šim netika izmantoti. Svarīgs pamatnosacījums - nodrošināt, lai katra no kampaņām saņem pietiekamu konversiju datu apjomu, lai varētu tikt izmantots Google machine learning potenciāls optimizējot kampaņas lielākam pirkumu skaitam un to vērtības celšanai.

Google Ads

Search

Lai panāktu maksimālu kanāla atdevi un augstākus Quality Score rādītājus, augšējā pirkšanas ceļa posma atslēgvārdi tika strukturēti apakšgrupās pa atslēgvārdu tēmām, lai katrai no tām varētu pielāgot un optimizēt dažādas teksta reklāmas un papildinājumu variācijas. Tiem lietotājiem, kuri ir jau pazīstami ar zīmolu un veic meklējumus, iekļaujot zīmola un produktu modeļu nosaukumus, tika veidoti pielāgoti modeļu vai kategorijas reklāmas teksti, izceļot to galvenās īpašības un nodrošinot precīzas piezemēšanās lapas.

 

Vēlāk lielākā uzmanība tika koncentrēta veiksmīgākās optimizēšanas stratēģijas atrašanai un sīkāku kampaņas detaļu skaņošanai. Svarīgi bija paralēli salīdzināt un konstatēt, vai Google Ads konversiju uzskaites uzstādījums uzrāda vairāk un kvalitatīvākus datus nekā Google Analytics integrācija, uzticot visu konversiju uzskaiti kampaņu optimizēšanai ilgtspējīgākajam risinājumam.

 

Shopping

Laikā, kad TRY komanda pārņēma Google Ads konta vadību, Shopping kampaņas tips piedzīvoja pēdējā laika lielākās pārmaiņas, tāpēc bija svarīgi veikt vairākus testus un atrast risinājumu, kas parāda labākos rezultātus. Pēc esošā shopping feed optimizācijas, uzmanība tika pievērsta dažādu kampaņas optimizēšanas stratēģiju testēšanai, vēlāk Smart Shopping kampaņas tipa testēšanai un, visbeidzot, iespēja tika dota Google Ads jaunākajam produktam Performance Max.

 

Performance Max

Risinājums, kurš iznāca no beta versijas salīdzinoši nesen, 2021. gada Novembrī, iekļauj sevī vairākus riskus, kā vislielāko no tiem - kontroles zudumu pār reklāmas izvietojumiem un to vizuālo izskatu, atstājot to machine learning un Google automatizācijas ziņā. Tāpēc TRY komanda pievērsa īpašu uzmanību reklāmas aktīvu, attēlu, video un tekstu, nepieciešamajam apjomam un kvalitātei, uzstādot kampaņu. Lai optimizētu kampaņu lielākas atdeves palielināšanai, pakāpeniski tika testētas gandrīz visas kampaņas mainīgās komponentes tajā skaitā vairāki auditorijas signāli, kreatīvo aktīvu grupas, produktu saraksts u.c.

 

Rezultāti

Ievērojamas izmaiņas varēja manīt jau pirmajā nedēļā pēc restrukturizētā Google Ads konta palaišanas, un vēlāk Apvienotās Karalistes tirgus gala pārdošanas rezultāti un ieņēmumi turpināja pozitīvi augt, sasniedzot būtisku izaugsmi:

  • Nedēļu no nedēļas (WoW) ieņēmumu (Revenue) pieaugums par 167% pirmajā nedēļā, pēc visu TRY komandas veidoto kampaņu aktivizēšanas
  • Mēnesi no mēneša (MoM) ieņēmumu izaugsme par 184% pirmajā mēnesī, pēc konta pārņemšanas, un 71% MoM ieņēmumu izaugsme arī nākamajā mēnesī pret iepriekšējo mēnesi
  • Gada kopējais ieņēmumu rekords pret iepriekšējo gadu pārsniegts, nesākoties trešajam gada ceturksnim (Q3)

- Through a good collaboration with TRY, with a focus on goals and optimization, AVA increased our sales throughout the season. TRY appears to be knowledgeable, interested and have a desire for us as a customer to have success. We are very pleased with our collaboration and would recommend other brands to use TRY's expertise.

— Head of Marketing, Nadia Corneliussen - AVA of Norway
Komanda
Mārcis Ūdris

Mārcis Ūdris

Google Ads Manager

Sazinies ar mums!

Vēlies padzert kafiju un varbūt jaunu draugu?